Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs OKK Beograd

Košarkaška Liga Srbije December 7, 2018 - 16:30
OKK Novi Pazar - Pendik

Recap

Video

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
December 7, 2018 16:30 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
OKK Novi Pazar33272717104Win
OKK Beograd2521151879Loss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward1120014580.01250.0010.01123
7Asmir NumanovićCenter240001250.0010.00001314
11Nenad SlavkovićGuard00100000020.00000000
13Marko RadonjićGuard1204203560.02366.70000022
14Sead HadžifejzovićForward1831207977.81250.01250.02122
16Mladen SimeunovićForward020100000000000201
23Vladimir BulatovićForward122100000001250.00202
25Cem HanForward220001333.30000002000
31Aleksej NešovićPoint Guard2138508988.91714.322100.00313
45Private: Petar IvanovićGuard8322033100.0010.022100.01252
56Nikola VujovićCenter731202366.71250.00000322
 Ukupno 822419151293974.462030.06966.77171521

OKK Beograd

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000