Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs KK Vojvodina

Košarkaška Liga Srbije October 6, 2018 - 19:00
OKK Novi Pazar - Pendik

Recap

Video

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
October 6, 2018 19:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

TimOutcome
OKK Novi PazarWin
KK VojvodinaLoss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
13Marko RadonjićGuard22213505771.42633.36785.70254
45Private: Petar IvanovićGuard1323204757.11333.322100.01153
56Nikola VujovićCenter1173214666.70003475.01613
14Sead HadžifejzovićForward850002366.7010.04757.11422
1Tarik BrunčevićForward61000010.011100.033100.00113
23Vladimir BulatovićForward5532011100.0010.03475.00524
5Private: Sanel MukanovićPoint Guard2221011100.0020.01333.30223
7Asmir NumanovićCenter2100000000022100.00100
25Cem HanForward000000000000000000
 Ukupno 692524121172665.441428.6243275.03221822

KK Vojvodina

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 9500000000000000000