Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs KK Mladost

Košarkaška Liga Srbije February 28, 2019 - 20:00
OKK Novi Pazar - Pendik

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
February 28, 2019 20:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
OKK Novi Pazar2922202192Win
KK Mladost1716132167Loss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward16422122100.03742.93475.01301
3Emin EminbegovićPoint Guard004000000000000031
6Branimir BerbakovPoint Guard2271211100.00000000233
7Asmir NumanovićCenter1240123742.922100.00000412
11Nenad SlavkovićGuard310000001425.00000104
13Marko RadonjićGuard1105003475.01520.022100.00021
14Sead HadžifejzovićForward11621033100.01333.32366.71500
16Mladen SimeunovićForward000000000000000002
26Alexander Washington MerzettePoint Guard1441103560.022100.022100.01310
31Aleksej NešovićPoint Guard000000000000000000
56Nikola VujovićCenter1350304580.011100.022100.04113
 Ukupno 82262195192770.4112445.8111384.67191117

KK Mladost

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000