Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs KK Metalac

Košarkaška Liga Srbije March 3, 2019 - 18:00
OKK Novi Pazar - Pendik

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
March 3, 2019 18:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
OKK Novi Pazar1719172477Win
KK Metalac1620171871Loss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward640111250.01333.31250.00402
6Branimir BerbakovPoint Guard636312366.7010.022100.02103
7Asmir NumanovićCenter01100000030.00000112
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
13Marko RadonjićGuard1714204850.0060.091090.00143
14Sead HadžifejzovićForward18813051145.52540.02450.03513
16Mladen SimeunovićForward6200000011100.03475.02001
23Vladimir BulatovićForward000000000000000000
26Alexander Washington MerzettePoint Guard5530122100.0010.01250.03212
31Aleksej NešovićPoint Guard7200022100.011100.00000200
56Nikola VujovićCenter564101425.0020.03560.03314
 Ukupno 703219103173253.152321.7212972.41319820

KK Metalac

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000