Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs KK Borac

Košarkaška Liga Srbije March 10, 2019 - 18:00
OKK Novi Pazar - Pendik

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
March 10, 2019 18:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
OKK Novi Pazar2219162077Win
KK Borac2012231368Loss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward1430012366.72450.04580.03003
6Branimir BerbakovPoint Guard22311010.000022100.02022
7Asmir NumanovićCenter231001333.3010.00000312
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
13Marko RadonjićGuard2025022922.24757.144100.01104
14Sead HadžifejzovićForward1980016785.71333.341040.02633
16Mladen SimeunovićForward011000000000000110
23Vladimir BulatovićForward000000000000000000
26Alexander Washington MerzettePoint Guard03121020.0010.00000322
31Aleksej NešovićPoint Guard399011616.7040.011100.01813
56Nikola VujovićCenter961002633.31425.022100.02423
 Ukupno 69372137143737.882433.3172470.811261222

KK Borac

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000