Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Novi Pazar vs KK Beovuk 72

Košarkaška Liga Srbije October 13, 2018 - 19:00
OKK Novi Pazar - Pendik

Recap

Video

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
October 13, 2018 19:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Novi Pazar - Pendik
Mitrovačka 22, Novi Pazar, Serbia

Rezultat

TimOutcome
OKK Novi PazarWin
KK Beovuk 72Loss

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward6111011100.01250.01333.30124
5Private: Sanel MukanovićPoint Guard04620000010.00001300
7Asmir NumanovićCenter1051002366.72366.74666.71411
11Nenad SlavkovićGuard01010000040.00001000
13Marko RadonjićGuard2236303560.03742.961250.01221
14Sead HadžifejzovićForward1341003560.022100.01333.32222
21Džejlan MuratovićCenter20000010.0010.02450.00001
23Vladimir BulatovićForward4510022100.0010.00002303
25Cem HanForward210011250.00000001003
45Private: Petar IvanovićGuard1442203650.0030.08988.92244
56Nikola VujovićCenter442201250.000022100.00433
 Ukupno 773220111162759.382433.3243961.511211422

KK Beovuk 72

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000