Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

OKK Beograd vs OKK Novi Pazar

Košarkaška Liga Srbije March 6, 2019 - 18:00
OKK Beograd - SC Šumica

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
March 6, 2019 18:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

OKK Beograd - SC Šumica
Ustanička 125/1, Beograd, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
OKK Beograd1826251887Win
OKK Novi Pazar3417111981Loss

OKK Beograd

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward1202012366.722100.022100.00005
6Branimir BerbakovPoint Guard1033102450.02540.00000355
7Asmir NumanovićCenter020000000000000213
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
13Marko RadonjićGuard2846015955.63933.391090.00434
14Sead HadžifejzovićForward02200000020.00001122
16Mladen SimeunovićForward9002011100.01333.34580.00001
23Vladimir BulatovićForward000000000000000000
26Alexander Washington MerzettePoint Guard220011333.30000000204
31Aleksej NešovićPoint Guard000000000000000000
56Nikola VujovićCenter1242014580.0020.04580.00432
 Ukupno 73171534152560.082334.8192286.41161426