Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

KK Metalac vs OKK Novi Pazar

Košarkaška Liga Srbije December 3, 2018 - 18:00
KK Metalac - Hala sportova 15. septembar

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
December 3, 2018 18:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

KK Metalac - Hala sportova 15. septembar
Хала Спортова, Pantićeva, Valjevo, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
KK Mladost1918181671Loss
OKK Novi Pazar1718232381Win

KK Mladost

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward01000010.0010.00000112
5Private: Sanel MukanovićPoint Guard000000000000000000
7Asmir NumanovićCenter000000000000000000
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
13Marko RadonjićGuard1764003742.92633.355100.03342
14Sead HadžifejzovićForward201751391560.0040.022100.09803
16Mladen SimeunovićForward2400111100.0010.00001301
23Vladimir BulatovićForward00000010.00000000000
31Aleksej NešovićPoint Guard15322041136.41250.044100.02115
45Private: Petar IvanovićGuard632013742.9020.03933.31223
56Nikola VujovićCenter670002540.0010.022100.03403
 Ukupno 66411335224845.831717.6162272.71922819