Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

KK Dynamic VIP PAY vs OKK Novi Pazar

Košarkaška Liga Srbije December 15, 2018 - 18:00
KK Dynamic- Dynamic Arena

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
December 15, 2018 18:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

KK Dynamic- Dynamic Arena
Dunavska 62, Stari, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
KK Dynamic1525162480Win
OKK Novi Pazar1620241272Loss

KK Dynamic

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
0Dino BerberštaninGuard000000000000000000
1Tarik BrunčevićForward320000001250.00000201
6Branimir BerbakovPoint Guard01210020.00000000112
7Asmir NumanovićCenter001100000000000011
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
14Sead HadžifejzovićForward7102203650.0030.01425.04614
16Mladen SimeunovićForward000000000000000000
23Vladimir BulatovićForward51100010.011100.02366.70113
31Aleksej NešovićPoint Guard1924113650.03560.044100.01133
45Private: Petar IvanovićGuard824112540.01250.01250.00233
56Nikola VujovićCenter1162053837.5030.05862.51512
 Ukupno 53241667112839.361637.5132161.96181119