Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

KK Dunav VS OKK Novi Pazar

Košarkaška Liga Srbije October 20, 2018 - 19:00
KK Dunav - Hala Park

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
October 20, 2018 19:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

KK Dunav - Hala Park
Pazovački put, Stari Banovci, Serbia

Rezultat

TimOutcome
KK DunavWin
OKK Novi PazarLoss

KK Dunav

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tarik BrunčevićForward242001333.30001333.32211
5Private: Sanel MukanovićPoint Guard01120030.00000001020
7Asmir NumanovićCenter032100000000001211
11Nenad SlavkovićGuard00000000010.00000000
13Marko RadonjićGuard16550251145.5030.06875.01414
14Sead HadžifejzovićForward631202450.0030.02450.02115
21Džejlan MuratovićCenter000000000000000000
23Vladimir BulatovićForward811202366.71333.311100.00114
25Cem HanForward000000000000000000
45Private: Petar IvanovićGuard963202366.71333.32450.00633
56Nikola VujovićCenter852014666.7020.0020.01404
 Ukupno 49281793163348.521513.3122254.58201022