Poslednje vesti
  1. Pendik slavi, Novi Pazar u ABA 2 ligi
  2. Spektakularna pobeda košarkaša Novog Pazara: Pred krcatim “Pendikom” savladali Borac (VIDEO)
  3. Košarkaši Novog Pazara pobedili u Vršcu i ostali u trci za ABA 2 ligu
  4. Košarkaši Partizana pobedili su Novi Pazar rezultatom 102:72 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
  5. Pazarci ubedljivi pred Partizan

KK Borac vs OKK Novi Pazar

Košarkaška Liga Srbije January 6, 2019 - 16:00
KK Borac - Hala Borac

Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
January 6, 2019 16:00 Košarkaška Liga Srbije 2018

Venue

KK Borac - Hala Borac
Bate Jankovica 112, Čačak 32000, Serbia

Rezultat

Tim1234OTTOutcome
KK Borac2518212084Win
OKK Novi Pazar1416182472Loss

KK Borac

Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

OKK Novi Pazar

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
3Emin EminbegovićPoint Guard000000000000000000
6Branimir BerbakovPoint Guard32330020.01333.30001125
7Asmir NumanovićCenter000000000000000011
11Nenad SlavkovićGuard000000000000000000
13Marko RadonjićGuard000000000000000000
14Sead HadžifejzovićForward11102123933.3030.05955.65503
16Mladen SimeunovićForward822000001333.35862.50200
23Vladimir BulatovićForward4600022100.0010.00004203
31Aleksej NešovićPoint Guard966024850.0030.01250.00674
45Private: Petar IvanovićGuard33100030.01250.00000334
56Nikola VujovićCenter561201425.0010.03650.02432
 Ukupno 43351564102835.731618.8142556.012231622